Dom

CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

dobra jakość Turbosprężarki części silników na sprzedaż
bardzo dobry dostawca w Chinach!

—— Evgeny Kravets

Conva, dobrzy przyjaciele

—— pan

Cześć Alina, Dziękuję za twój email. Otrzymałem produkty. Wygląd wygląda dobrze - jesteś bardzo zadowolony ze swojej usługi

—— Arun Tanwar

Im Online Czat teraz

CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD
Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : CMP, Isuzu, Komatsu, Kobelco, Cat, Volvo, Kato, Mitsubishi
Ilość pracowników : 100~120
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
Conva części maszyn HongKong Co, Limited znajduje się w Guangzhou, który jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych budowy maszyn w Chinach. jesteśmy producentem turbosprężarek i zestawów linerowych, w tym Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Mitsubishi, Cummins Yanmar, Daewoo, Hyundai, Nissan, Hino, Deutz, Volvo Perkins, Toyota.and tak dalej. Usługi OD mogą być oferowane. produkcja, w ubiegłym roku sprzedano 23000 maszyn, wygodną sieć marketingową i doskonałe usługi posprzedażne.

Nasza firma opracowuje markę "CMP" na naszych własnych produktach, która sprzedaje bardzo silnie na rynku lokalnym. Ponieważ to sukces w naszym kraju, myśleliśmy, że może to być potencjalna sprzedaż za granicą, a my również z radością doradzamy. To naprawdę wysokiej jakości i rozsądnej cenie w pierwszej kolejności, ponieważ musimy promować nasze produkty i rozszerzyć rynek zagraniczny, Twoim zdaniem, istnieje rynek w Twojej dzielnicy? Wierzymy, że marka CMP stanie się słynną marką, sprzedaży na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Naszą misją jest służenie klientowi. naszym modelem biznesowym jest zaoferowanie klientowi przyjemnego doświadczenia w obsłudze, który jest traktowany z szacunkiem i uprzejmością. Staramy się bardzo starannie zaopatrzyć się w produkt, który potrzebujesz, aby szybko rozwiązać Twoje wymagania.

Szczegóły kontaktu
CONVA MACHINERY PARTS Co., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Alice

Tel: 86-20-82193656

Faks: 86-20-82193656

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)